Zaprawa Tynkarska EGOMIX ZTP popularna
Zaprawa Murarska EGOMIX ZMP popularna
Zaprawa posadzkowa EGOMIX
ZP-cM12 cementowa
   
   
  ZAPRAWA MURARSKA EGOMIX ZMP POPULARNA
 

ZASTOSOWANIE
Zaprawa murarska popularna przeznaczona jest do murowania ścian z cegieł i pustaków ceramicznych, bloczków betonowych oraz cegły silikatowej. Do wypełniania bruzd np. po robotach instalacyjnych, a także wykonywania innych prac remontowych. Zapewnia jednakowe właściwości robocze, eliminuje potrzebę magazynowania cementu, wapna i piasku. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA
Zaprawa jest przyczepna do wszystkich stałych, nośnych, czystych podłoży.

PRZYGOTOWANIE MIESZANKI
Zawartość worka wsypać do naczynia z wodą, zachowując proporcje: na 25 kg proszku od 3,0 do 3,5 litra wody. Nie istnieje potrzeba dodawania piasku lub cementu.
Proporcje mieszanki ustala się doświadczalnie dopasowując ilość wody do żądanej konsystencji. Zaprawa nadaje się do użycia zaraz po wymieszaniu i zachowuje swoje właściwości przez ok. 4 godziny. Bezpośrednio przed użyciem ponownie wymieszać. Zaprawy nie nakładać w temperaturze poniżej +5oC.

WYKONANIE
Zaprawę murarską nakłada się kielnią lub pacą stalową gładką. Minimalna grubość spoiny 6 mm, maksymalna grubość spoiny 40 mm.

ZUŻYCIE
Przy założeniu plastycznej konsystencji zaprawy z jednego worka (25kg) można wymurować około 0,33 m2 muru grubości pół cegły przy użyciu cegły pełnej (grubość spoin 10 mm).

OPAKOWANIA
Jednostkowe: worki papierowe: 25 kg.

NARZĘDZIA
Bezpośrednio po zakończeniu prac, użyte narzędzia należy spłukać czystą wodą.

PRZECHOWYWANIE I TRANSPORT
Okres przydatności do użycia na opakowaniu. Zaprawę należy przewozić i przechowywać w szczelnie zamkniętych workach, w warunkach suchych (najlepiej na paletach). Chronić przed wilgocią.

   
Intro | O firmie | Katalog produktów | Cennik | Przedstawiciele handlowi | Kontakt | Mapa dojazdu
© EGOMIX Nowy Sącz.  Projekt: 2PPLUS  Realizacja: Verakom